zvonisek

Jsou pravdivé „Nebezpečné vztahy“ s Honzou Musilem?

Nejlepší odpověď
alexandra

To je dobrá otázka,taky jsem nad tím mockrát přemýšlela,když Musil tvrdil,jak ho to dojímá a že jenom vyjímečně,přijde někdo jako náhrada,pokud člen rodiny nemůže přijít. A proč píše ivzez,něco o spamování,tak tomu taky nerozumím. Našla jsem si,co je spam a bylo tam: Spam je nevyžádané sdělení masově šířené internetem. Tak bych prosila o odpověď,co je na té otázce špatně,když jsem se taky chtěla zeptat.

Další odpovědi
marci1

Ne. Ve zdroji nabídka brigády:
"Pro natáčení pořadů pro TV Barrandov Nebezpečné vztahy /uvádí Jan Musil/ a Aféry / uvádí Kateřina Kristelová/ hledáme muže a ženy bez omezení věku do různých rolí.Všichni přihlášení musí mít zkušenosti s mluveným slovem /např. v zaměstnání -obchodní zástupce, recepční apod./nebo z divadla, natáčení apod.Natáčení vždy probíhá dle scénáře , který každý obdrží cca 2 dny předem a musí se ho naučit.Hledáme komunikativní lidi,kteří se nestydí a dokáží vyjadřovat své emoce.Nikdo z přihlášených nesmí účinkovat v pořadu Soudkyně Barbara.V případě zájmu zašlete na náš mail:METV@SEZNAM.CZ vaši aktuální fotografii+in­formace o vás-jméno a příjmení+věk, bydliště, vaše herecké zkušenosti či zkušenosti s mluvením,vaše časové možnosti a NEZAPOMEŇTE na vaše tel.číslo, ozveme se vám zpět. Prosím, pokud tyto pořady neznáte, podívejte se na youtube.com a teprve poté se přihlašujte.Dě­kujeme a těšíme se na spolupráci.Cas­tingová agentura Talent management /najdete nás na FB/
Požadujeme

spolehlivost, komunikativnost
Nabízíme

zajímavý honorář, nevšední zážitek1"
🙂
https://www.fajn-brigady.cz/bri­gady/ostatni/pra­ha-5/2127136-nataceni-tv-poradu/?vstup=in­deed&utm_source=In­deed&utm_medi­um=organic&ut­m_campaign=In­deed

led

Námet a myšlienka sa zakladajú na realite,
iné je spracovanie, veľakrát nemožno zverejniť detaily buď z bezpečnostných, psychických. alebo názorových dôvodov. Preto ani nevystupujú skutoční aktéri.

ivzez

Nejsou.

A nespamuj!!!

________

Doplňuji:

Moc dobře víš, co je spamování.
Nepřestaneš-li, můžeš tady i skončit.
Víš o tom?

Kryšpín

Pro puberťáky, tele maniaky, lenochody a stádečko které je třeba řádně odpoutat od jiných věcí vynikající

ivzez

@Alexandra:
Zvonísek tomu rozumí moc dobře.