Lgee

Co ty spamy, co tady byly?

Spousta uživatelů dostala spam do zpráv, a teď už dlouho nic, přitom provozovatel zdejší webu se těžko může proti spamu bránit, proč tedy nepřijde nová várka spamu ? (Chápu ze na tak malém webu to má [prakticky nulovy efekt ale i tak je to zvláštní..]

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, co považujete za spoustu uživatelů a co za spamy, či spíš jaké.

Občas dostávám do IP podezřelou žádost, o navázání kontaktu. Je špatně napsaná česky, , opravdu nepůsobí důvěryhodně.

Vždy hned celou zprávu okopíruji/oskenuji a pošlu adminovi.

Další odpovědi
ivzez

Že by se Vám po spamu stýskalo?

Jinak je to otázka pro spammery,
což o zdejších uživatelích nepředpokládám.