Rokio

Jsou nebezpeční lidé, kteří jsou věčně nespokojení s počasím a neustále si na něj stěžují?

O počasí se stará bůh Zeus. Pokud si lidé na počasí pořád stěžují, tak Zeus upadne do deprese nebo se naštve a bude pršet. Budou hromy a blesky doprovázené krupobitím. Jestliže naopak lidé budou spokojeni s počasím, tak díky Diovi bude pěkně, protože bude v dobrém rozpoložení.

Nejlepší odpověď
annas

Čím jsou nebezpeční? To, že jsou nespokojení, je jejich věc, vy je ignorujte., pokud se s nimi nechcete dál bavit. Možná chtějí navázat s vámi rozhovor. Je totiž prokázané, že téma počasí je velmi častým námětem pro zahájení konverzace.

Důvody, které jste uvedl, se týkají antického starověku, jde o mytologii,.

Zvyk mluvit o počasí je vlastní Britům. Jde zřejmě o britskou posedlost hovořit o něm. Souvisí to s tím, že počasí je ve této zemi velmi proměnlivé.

Další odpovědi
Drap

Proč a komu by měli být nebezpeční? Je to jejich věc. Pokud nechceš, tak jeneposlouchej.

Filip84

Zase jedeš Velkou Pardubickou na kulhavém oslu, toto je prostě úplně mimo.

Tak buďto jsi buddhista, a Zeus neexistuje, nebo jsi křesťan, a pak Zeus rovněž neexistuje, nebo věříš v římský Pantheon, a pak ano, pak bys to tak asi měl.

Ale i kdybys věřil na římský pantheon: bůh si s člověkem nezadá. Kvůli tomu, že je člověk nespokojený, rozhodně v depresi nebude.

Prostě: celé je to mimo.

Ametyst

Nebezpeční nejsou. Prostě jen remcají. Počasí se mění, co je Země Zemí. Někteří to respektují, protože je to Příroda, někteří jsou tak nadutí, že nad tím chtějí mít kontrolu.