JájsemRaibek

Jsou na zaoceánských lodích policie, hasiči a záchranáři nebo veškerou tuto funkci zastává posádka lodi?

https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/svet/4947­03-na-zaoceanske-vyletni-lodi-zahynul-behem-plavby-chlapec.html
Třeba tato loď, která pojme 6360 cestujících a 2100 členů posádky je vlastně takové normální desetitisícové město, které má služebnu policie (státní i městskou), hasičskou stanici i zdravotnické zařízení.
Je toto i na takové lodi? Nebo jen vyškolená posádka různých stevardů apod.?

Nejlepší odpověď
Drap

Hasiče, pořádkovou službu, lékaře a podobně vše je z posádky lodi,Hasiči většinou fungují stejně jako v jiných velkých firmách. Má svou práci a v případě požáru se z něj stává hasič.