Jsou Indové a Čínané i Afričané postrachem v budoucnosti pro světovou populaci?

Zajímalo by mě, jestli jde očekávat že v budoucnosti bude mít INDIE a ČLR i AFRIKA ještě O DOST vyšší podíl obyvatel na planetě zemi než doposud : Indové – Počet obyvatel: 1 281 935 911 a Čínané – Počet obyvatel: 1 379 302 771 a Afričané – Počet obyvatel:
1 246 504 865 a je tímto možné že může Evropa i Amerika i zbytek světa očekávat, že budou tyto 3 národy v budoucnosti postrachem pro zbytek světové populace z důvodu přelidnění indické a čínské i africké populace. Děkuji

Nejlepší odpověď
ivzez

Které tři národy?
Indové, Číňané a … ?

Další odpovědi
zjentek

Tak už to bývá, že když na jedné kupce přibývá, na druhé ubývá.
Nicméně tebou jmenovaní jsou také světovou populací, tož leda by byli postrachem sami sobě ;)

quentos

Afričané nejsou národ.
Celá otázka je blábol. Nerozumím výrazu „odost“, to není česky.

dr.luha

Přelidnění v Africe nehrozí. Byl zahájen (zkušebně) projekt přemisťování tamních obyvatel do EU (aby se omezila činnost pašeráků). Oficiálně má být schválený až na podzim 2018. Indie a ČLR jsou daleko.