Rokio

Jsou donchuáni (svůdci) úchylové?

Je muž, který je rád v ženské společnosti a ženám se dvoří, úchylem, pokud to nezajde příliš daleko, ale dělá to v rozumných mezích?

Mám na mysli spíš milovníka žen, která nemá zájem sex, ale spíše rád v ženské společnosti a jeho vztah k ženám je spíše platonický, ale nikdy neskončí s ženou v posteli.

Nejlepší odpověď
annas

Donchuán. Pojmenování podle fiktivní postavy Dona Juana , který se objevuje nejen v dramatu, ale i v opeře. Byl to sukničkář.

Dnes se tak pojmenování jedinec, který je záletník, svůdník , ale i nevěrník, sukničkář..

Ale není to tak černobílé. Donchuán nemusí být úchyl, pokud není promiskuitní

Může jít o muže, který má pozitivní energii a je ženám sympatický, vyrovnaný, ženy bere jako doprovodný jev.

Ten druhý si ale svými zálety něco kompenzuje, je to vlastně sobec, který vysílá negativní energii,

Jenže je třeba si uvědomit, že když něco vidí druhý člověk, nemusí to tak být, jak si to představuje.

U muže jde o určitý typ " lásky,„, řekla bych, že je to "láska“ marnivé, rád se předvádí,. Rytíři si v minulosti vybírali pěkného koně, „záletníci“ si vybíráji hezkou ženu …

Nebo žena, s níž se muž baví, ho prokoukne a opustí, takže dotyčný jde o dům dál …

.

Další odpovědi
Kelt

Když se muž dvoří ženám, tak je slušný, ale ne úchyl. Milovník žen má zájem o sex pokud má prokrveny oba orgány na koncích páteře. Pro nechápavé je to mozek a pohlavní orgány.

Kryšpín

Soused který pamatuje tři ismy, rovněž vybudovaný socialismus, socialismus s lidskou tváří, normalizační socialismus a i vysněný kapitalismus, má názor, když se péro postaví tak se rozum zastaví může být úchyl nebo i neúchyl