Complex

Jsou čajové sáčky obsahově něčím nastavované, aby se ušetřilo na surovině?

Odpovědi
Drap

Běžní čaje, ne ovocné zřejmě nejsou nastavovaé ničím. Pro výrobu čajových sáčků se zpravidla využívá levnější suroviny. Tedy lístky méně kvalitní.

dr.luha

Nejsou nastavované, ale extrahované. Je to cenná surovina pro farmaceutický a potravinářský průmysl. Totéž dělají např. i s tabákem.