yuko

Jsou banány rozmixované v mléce bez přidaného cukru hořké?

Měla jsem dva sladké banány a čerstvé mléko. Rozmixovala jsem je v mléce a očekávala něco jako sladky banánovy koktejl. Proč byl hořký?

Nejlepší odpověď
Kepler

Asi bylo to bylo „načaté“ mléko z krabice. Vydrží sice dost dlouho, ale pro jistotu si jej ochutnám i před nalitím do kafe 🙂 „Čerstvé mléko“ i v lahvi taky není nikdy čerstvé.

Další odpovědi
da ny

Nevím jak čerstvé bylo čerstvé mléko :).Mohlo být už na odchodu…
Nikdy se mi nic takového nestalo. Jen zelené bynány mohou být trochu trpké a mohly by se přisladit.

Danina65

Banánovy koktejl miluju,a je jediný, který nemusím přisladit.Pravda bude mléko, jednou jsem ochutnala z krabice mléko které mělo lepší časy za sebou,a tu chuť si vybavím ještě dneska.

yuko

Cerstve mleko – tim jsem myslela mleko, ktere nebylo prosle. Priste zkusim ihned po otevreni. Dekuji. Banany byly jakesi ekologicke, ale chutnaly normalne, byly sladke. Takze to bylo tim mlekem. OK. Diky.

yuko

Bylo to nacate mleko z krabice. Takze pristi zopakuji, necnu mleko a zkusim rozmizovat banan. Rikala jsem si, ze to bude asi tim mlekem. Ale v caji bylo dobre.
Ciste mleko nepiju ani nahodou.