Rokio

Jsou aktuálně vysoké ceny v Řecku v porovnání s Českou republikou? Co myslíte?

zdroj obrázku: pixabay.com – Mariamichelle

Nejlepší odpověď
annas

Něco můžete srovnat v odkazu

"Ceny jídla v Řecku jsou v průměru vyšší než v České republice. Výhodně zde nakoupíte čerstvé lokální ovoce a zeleninu a ryby či mořské plody. Dražší jsou mléčné výrobky, maso, alkohol a stravování v restauracích.

Ceny v jednotlivých řeckých destinacích a na ostrovech se od sebe mohou výrazně odlišovat. Mezi cenově průměrné řecké ostrovy patří například ostrov Korfu, Kos, Kréta a Samos. Ceny na těchto řeckých ostrovech jsou jen o něco málo vyšší, než je řecký průměr. Ostrov Mykonos je obzvlášť z hlediska jídla a stravování v restauracích dražší lokalitou, podobně je tomu na Santorini a Rhodosu, přestože na těchto dvou ostrovech již nejsou cenové rozdíly s řeckým průměrem tak velké. Mezi levnější řecké ostrovy patří Chalkidiki a Zakynthos." atd.

https://www.e­travel.cz/rec­ko/ceny