michaela17

Co mám dělat, když jsem se odstěhovala k příteli který je úplně nesnesitelný a nemám kam jít?

odstěhovala jsem se k příteli který je úplně nesnesitelný a nemám kam jít nevím co mám dělat, poraďte mi moc prosím

Nejlepší odpověď
Pepa25

Pokud se nemůže vrátit k rodičům nebo být dočasně u sourozenců nebo známých, tak ještě existují ubytovny atd. (a pro nejhorší případy např. týraných žen azylové domy). Jak píše Kelt: vždy máš kam jít.

Další odpovědi
anonym

Vrať se domů

Kelt

Vždycky máš kam jít. Najdi si jiného přítele, kolegu spolužáka, nebo se vrať tam, kde máš trvalé bydliště. A co je to za přítele, když je nesnesitelný? Nemáš na tom náhodou i ty svůj podíl?