icurusL

Jsem žena v mužském těle?

Dobrý den,
ačkoliv o sobě moc věcí neříkám, tak už mi to nedá a musím se přiznat.
Sice jsem byl na chvilku homosexuál a možná stále ze 3% jsem, ale radši se stavím k holkám/ženám.
Jde o to, že mám velice zvláštní nevšední (sexuální) úchylku → rád bych nosil/nosím dámské oblečení.
Napsal jsem dámské? Opravím se. Holčičí.
Napsal jsem holčičí? Opravím se. Holčičí ve věku 0–3 roků.

Do toho se nevejdu? Ale vejdu. Kupuji v dospělé velikosti (což zní trošku jako paradox) na jednom eshopu.
Samozřejmě oblečením to nekončí. I takové ty různé věci, které se mi tu ani nechce moc vyjmenovávat, ale budiž,…např. dudlík. A to by mohlo stačit.

Samozřejmě tím to stále nekončí. I dámské…, kde to už jde vyjmenovat, např. nadkolenky, podvazkové pásy,…etc.

Vše má jediný prostý háček. Musí to být v růžové barvě. Nemusí celé, stačí částečně. Ale MUSÍ tam být růžová.

Jsem sám v sobě zmatený v této oblasti, a proto se ještě jednou zeptám. Jak že zněla tato otázka? A jaký na to máte názor Vy? Ehm…

Nejlepší odpověď
anonym

nejde o to zda je to „normální“ nebo ne. Co je to vůbec za přiblblé slovo tohle, to vám opravdu tak záleží jen na tom abyste všechno dělali „běžným způsobem“ jako ostatní ? Ale prosím vás … zda to je či není normální není podstatné, navíc se na to tazatel neptal a je si toho tak jako tak vědom. Podstatné je něco jiného, komu tím případně škodíš, a pokud nikomu je to jen tvoje věc a nezaobírej se bádáním nad tím zda to je podle nějaké tetky z Řitky normální. Na položený dotaz ti tu ale přímou odpověď nikdo dát nemůže, natolik tě prostě nikdo zde tak dobře nezná, a to co si o sobě napsal prostě nestačí, takže buď se na to zeptej dobrých přátěl které tě skutečně znají už třeba několik let, nebo si na to pokus odpovědět sám, protože do toho máš ten nejlepší možný vhled. Už fakt, že sis takovou otázku položil svědčí o tom že by tvá intuice snad mohla být správná, to ti tady ale opravdu nikdo s jistotou nemůže potvrdit.

Další odpovědi
Edison

Na to názor pochopitelně mít nemůžeme. To zkoumají odborníci, lékaři… Pokud na to někdo názor má, pak není zcela normální.

elkon

Navštiv psychologa. Podle mne to normální není.