Allis

Jsem strýc a můj synovec čeká dítě. Co budu já ve vztahu k dítěti?

Nejlepší odpověď
Kepler

Prastrýc.

Další odpovědi
quentos

Otázka jednak končí otazníkem a jednak původní text nedává vůbec smysl.
„Jsem strýc a můj synovec čeká dítě co budu já.“ – to jako ten synovec čeká vás, nebo co? A vy nám to oznamujete proč?

Kelt

Máš bratra, který má syna a ten bude otcem. Tvůj bratr bude dědeček toho dítěte a ty jsi bratr toho dědečka. Tak třeba taky dědeček . Ale to dítě čeká asi jeho žena, ne ten chlap, že.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Hufnágl

guentos
Copak, cévka praskla?

quentos

S kým mluvíš? Takový nick tady žádnej uživatel nemá.
Číst to neumí, ale bude dělat chytrýho…

Hufnágl

Když ses ozval, tak asi s tebou. chachacha