Lenka Jezova

Jsem sama s dítětem a nyní nemám práci, nevíte,jaké jsou možnosti podpory pro lidi bez příjmů i pro začátky podnikání?

Jsem sama s dítětem a nyní nemám práci, nevíte, jaké jsou možnosti podpory pro lidi bez příjmů v případě, že bych našla práci v jiné regionu? Existuje nějaká půjčka, nebo dotace? Bydlení jinde vyjde kolem 20 tis pronájem, stěhování taky 20 tis a my s dítkem nemáme zrovna na tuto změnu peníze, ač se snažím šetřit jak magor, že jíme jen rohlík a mlíko .V naší vesnici však práci nenajdu:-(, ačkoliv mám vystudovaný management. Poradíte někdo? Děkuji za odpověď. Je pro mě stěhování na místě, protože mě i vykrádají a policie , možná i z důvodu, že jsem nezaměstnaná, mě nechrání, spíš naopak, přiklání se na stranu zlodějů. ☹

Odpovědi
Michal Kole

Zkusil bych poslat mail někam sem www.obcanskepo­radny.cz

Damiana

Obrať se na odbor sociální péče. Je jejich povinností ti tvou situaci pomoci řešit.

Petrpan

Zkusil bych Stovkomat.cz, pokud něco umíš, máš šanci si něco vydělat..