Zenimax91

Jsem nedoslýchavý a jak mám najít holku ve klidném prostředí?

Zdravím vespolek,

omlouvám se za svou špatnou češtinu, protože od narození mám sluchovou vadu (nosím oboustranné sluchadla) a dříve chodil do speciální školy kde tam znakovaly a ústně (tzv. znakosled x slovosled) a pak studoval na střední škole (v normální škole). Prosím, abyste toto opravdu dodrželi témata. Děkuji

Je mi 32 let. Mám bohaté koníčky – hraní her, čtení knihy (scifi, fantasy), sleduji anime, rád vařím a peču sladkosti. Další koníčky zabývám o vesmíru, kryptozoologie, záhady, UFO, cestování nebo výlety. Poslední roky snažím používat aplikaci Tinder, Badoo nebo B00. Seznamovací aplikace nebyl úspěšný. Většina holek vůbec neodpovídá. Poslední dobou snažím sám sebe zpracovat a přemýšlím kam mám jít na akci. Bohužel v akci bývá rušno, hlasitý atd… sluchadlo nedokáže přizpůsobit při okolnosti jako ztlumení hlasitosti a pak při komunikaci musím falešně tvářit (jako) člověk rozumí, ale ve skutečnosti nerozumím pokud není v okolnosti ticho.

Nemáte nějaké lepší nápady? Já vím, že tady možná opakující otravné dotazy jak najít holku už několikrát rozebíralo.

Velice moc děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
marci1

Třeba v knihovně, čajovně, v lese, v parku.
🙂