Avatar uživatele
Zenimax91

Jsem nedoslýchavý a jak mám najít holku ve klidném prostředí?

Zdravím vespolek,

omlouvám se za svou špatnou češtinu, protože od narození mám sluchovou vadu (nosím oboustranné sluchadla) a dříve chodil do speciální školy kde tam znakovaly a ústně (tzv. znakosled x slovosled) a pak studoval na střední škole (v normální škole). Prosím, abyste toto opravdu dodrželi témata. Děkuji

Je mi 32 let. Mám bohaté koníčky – hraní her, čtení knihy (scifi, fantasy), sleduji anime, rád vařím a peču sladkosti. Další koníčky zabývám o vesmíru, kryptozoologie, záhady, UFO, cestování nebo výlety. Poslední roky snažím používat aplikaci Tinder, Badoo nebo B00. Seznamovací aplikace nebyl úspěšný. Většina holek vůbec neodpovídá. Poslední dobou snažím sám sebe zpracovat a přemýšlím kam mám jít na akci. Bohužel v akci bývá rušno, hlasitý atd… sluchadlo nedokáže přizpůsobit při okolnosti jako ztlumení hlasitosti a pak při komunikaci musím falešně tvářit (jako) člověk rozumí, ale ve skutečnosti nerozumím pokud není v okolnosti ticho.

Nemáte nějaké lepší nápady? Já vím, že tady možná opakující otravné dotazy jak najít holku už několikrát rozebíralo.

Velice moc děkuji za odpověď

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 296 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Třeba v knihovně, čajovně, v lese, v parku.
🙂

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek