Carlos1

Jsem na návštěvě v Kadani a bolí mně zub. Kde najdu nejbližší pohotovost?

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím, že budeš muset do Prahy
https://search­.seznam.cz/?q=zub­n%C3%AD+pohoto­vost%2C+Kada%C5%88&oq=­zubn%C3%AD+po­hotovost%2C+Ka­da%C5%88&source­id=Homepage_12454&sgI­d=DAEvTxIVQR-vu-I3DZIG_OwoknZok­GwjziwaYGLvkw%3D%3D&t­hru=&su=&aq=

Další odpovědi
Radius

Já osobně bych zajel do místní nemocnice a zeptal se na vrátnici. Příp. do Chomutova (okresní město), jistě nějaká pohotovost bude fungovat i o víkendu.

Např. u nás je v nemocnici za vrátnicí zubní pohotovost, byl jsem tam když mi vypadla plomba (ale nebolelo to), tam se podívali a řekli, že mi můžou novou plombu udělat ale bude to stát asi 1000 Kč, tak jsem odmítl a šel v pondělí ráno za mojí zubařkou, ta mi novou plombu udělala za asi 700 Kč a v pohodě.

da ny

Většinou každé okresní město zajišťuje pohotovost ve stomatologii.
POZOR, SO + NE a o svátcích, často pouze v dopoledních hodinách
(mezi 8 – 12 h).
Pohotovost může být v nemocničním areálu, poliklinice apod. (viz. Radius).
/dříve sloužili stomatologové ve svém, ale pro pacienty bylo náročné je vyhledat/.
Další možností je klinika, lůžková část, zpravidla při FN a to by byla Praha nebo Plzeň. Tam Vás ošetří i v odpoledních či večerních hodinách.