Aphrt

Jsem na 2. miste u nej

Řekl mi že jsem 2.,nevite jak tu jednu z tich holek odstranit?
PS:Dekuji za odpovedi z tihle otazky http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/libi-se-mi-kluk-ze-tridy-a-myslim-ze-se-mu-libim-nevite-jak-si-to-overit

Nejlepší odpověď
Kelt

Mládenec se ptal slečny: Mám u Tebe šanci.?
Ona mu odpověděla: Ano, jsi druhý v pořadí.
A kdo je první?
Kdokoliv jiný.

Další odpovědi
Drap

Druhé místo je taky dobré.

anonym

Rada je jednoduchá – najdi si kluka, u kterého budeš jednička.

MK44

Na pořadové číslovky a odstraňování se vykašli. Je Ti s ním dobře? Třeba na procházce nebo v kině? Tak si nekaž ani procházku ani kino. Když vám spolu bude prima, ta druhá (teda údajně teď první) odpadne sama.

iceT

Jsi u něj na druhém místě,to znamená,že před tebou je jen jedna slečna,pokud nebudu číst otázku z minula,tam se píše o více děvčatech.
No,osobně bych se ani nenamáhala někoho odstraňovat.

bolak

Drap: normálně jo, ale v monogamii je to naphrd

Hamon

Jak tu jednu z tech dvou holek odstranit? Lehce – odstraň tu na druhém místě.

Reezo

Toť otázka jak to myslí. Může klidně myslet rodinu. Já osobně bych taky holce neřekl, že je pro mě na 1. Místě jen tak. Určitě by to trvalo několik let, než bych mohl říct partnerce, že je pro mě na 1. místě 🙂
Doplňuji:
Jinak jestli není ošklivej, tak se stejně budeš muset smířit s tím, že ho prostě budou kontaktovat holky, které o něj budou mít zájem. Už bude jen na něm, jestli to odmítne nebo příjme… Záleží na jeho přesvědčení a jaké city bude k tobě chovat.

ivzez

Souhlasím s Hamonem,
odstraň tu druhou!

U předchozí otázky to poměrně dost
lidí odpovědělo, že tě asi má rád.

Já si to nemyslím:
Kdyby ano, nebyla bys druhá.

Reezo

Stejně tak to platí i na druhou stranu. On si nemusí být jistý tebou…