zjentek

Jsem jediný, komu chcou dnes večer zimou upadnout nohy?

Půle září a nohy.

Odpovědi
marci1

Nejsi, normálka- z veder málem mrzne. 🙂

Kepler

Já mám nohy vždy v teple. Znova jsem si připomněl k čemu jsou ponožky a venku už nechodím v sandálech. Doma ještě papuče s bambulkou nosit nemusím.

aliendrone

Hele, po takové degustaci jak popišuješ o trošku dřív to může být ÚPLNĚ NORMÁLNÍ! Stačí se třeba jen podívat v čem stojíš! ;) :D :D No vážně! To já jednou v obdobné situaci ne a ne se zvednout a vypnout sprchu, ale nakonec pršet přestalo samo od sebe. ;) :D :D