Lurius

Jsem jediný koho děsí mentalita některých pejskařů?

Když vidím ty tupý, zmatený pohledy tápajících de*ilů, co se nechají táhnout na provaze za tím nejbojovějším co dokázali sehnat, zatímco večer už jedou po vzoru všichni na volno, aby pejskovi neupřeli svobodu, když se od vás odrazí tlapami, tak mají pocit že vám tím div neprokazuje jejich anděl strážný čest, že si vás pejsek může posoudit podle svého a já bych se s tím měl smířit

Nejlepší odpověď
Filip84

A tak jako určitě nebudeš jediný, ale řešíš banalitu. 🙃

Podívej se, dobře: má „bojovýho“ psa, tak jako do války, „na Saracéna, pane!“. No, tak má. V nejlepším případě se nic moc nestane. V horším případě budou mít „wojnu“ doma – zůstane to v rodině, psa odejmou, fotra zavřou, problém vyřešen, harmonie obnovena. V nejhorším případě se pejskovi nebude „líbit“ holčička (nebo chlapeček), no a havrani, potom, budou části holčičky hledat po celým širokým okolí. In extremo, čas od času.

Dobře, to je pesan. Ale takový „lepšolidi“ se nespokojí s tím mít toho „nejvytuněnějšího“ psa, oni budou investovat do toho mít „nejvytuněnější“ všecko.

Dobře, když si koupí tu úplně „nejvytuněnější“ motorku, tak vyletí ze zatáčky – ho to posmýká, no a už nikdy nikde nevyletí. V lepším případě!

Ale nejhorší je, když si takoví lidé pořídí auto. Protože oni musí mít lepšo-auto, tak si koupí Audi. Jsouce zvyklí na Fobiu je Audina, co má koní, jak dvacetitunový NP dvanáctimetrový autobus, posmýká. A to už nemusí jít jenom o jednoho naporcovanýho souseda, to už mohou „dělat Hepnarovou“, in extremo.

Dobře, fajn, může být. A co bys s tím chtěl, tak jako, laskavě dělat? Pokud máme mít právní stát, tak do doby, než něco vymastí, tak s tím nic dělat nejde. A tyto jevy budou, dokud bude lidská blbost, malost, a s ní spojené maloměšťáctví. A obojí bude: blbost je internacionální, maloměšťáctví nedílnou součástí evropské kulturní tradice.

Tak? Je to jenom o tempora, o mores. To k ničemu není!

Další odpovědi
zjentek

Typická ukázka fašismu v praxi- poutat skrze obojek psa na vodítko.

Čech spatřivší svobodného, neboli „volného“ psa je překvapen velice. Je tuze udiven a ani se tím, chudák, netají. Konec konců je jen obětí. Takto mu to v mozku naprogramovala „jeho společnost“. 🤦‍♂️

(Lurius to chce klid, svět je plný „volných“ psů kteří nikdy, NIKDY neútočí, protože tam ve světě ti psi PROSTĚ VĚDÍ že za bezdůvodný útok je rozumní a spravedliví lidé OKAMŽITĚ ubezduší/utratí a učiní tak spravedlnosti zadost, takže při cestování mimo ČRdel klid- psi ve světě chápou spravedlnost, čili ve světě i psi „smrdí od hlavy“.)

Drap

Myslím, že to vidíš přiliš zkresleně. To ale neni problém pejskařů, ale tvůj

Ametyst

Nejsi jediný. Pejskaři nezvládají svého psa, ale řvou na ostatní pejskaře, ať se klidí z cesty, nebo ať si radši vezmou své psy do náruče.
V Británii teď právě úplně zakázali plemeno XL bulteriér. Přitom „Agresivita vůči lidem či psům či přehnaná plachost a bázlivost je pro American Bully vysoce neobvyklá a naprosto nežádoucí.“
https://www.com­pletebullies.cz/a­bout-breed/