Avatar uživatele
Rokio

Jsem JÁ daňový poplatník?

Žádné daně neplatím. Vydělávám tak, abych daně neplatil a využívám různé kličky, abych platil nižší daně. Víc ale od státu dostanu.

Jsem tedy daňovým poplatníkem, když více beru než dávám.

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 2142 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

jiná odpověď

Hlavně jsi poněkud vyčůraný 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

ano

Jen tak na okraj – chceš mi říci, že sis nikdy nekoupil krabku cigár, pivo nebo třeba benzín? Opravdu VŠECHNO dokážeš proúčtovat do nákladů? A co DPH? ;) :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

jiná odpověď

Jsi daňový poplatník. Možná by stálo za to, aby ses nad sebou zamyslel a kličky nevyužíval.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

ano

Každý, kdo si něco koupí, platí daň z přidané hodnoty zahrnutou v ceně výrobku. Odvádí ji prodejce, ale platí ji zákazník. Každý, kdo tankuje benzin či naftu, hulí či chlastá, platí ještě k tomu spotřební daň.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

jiná odpověď

Za prvé si ve svém dotazu odporuješ. Nejdřív říkáš, že žádné daně naplatíš (zřejmě myslíš daně z příjmů)-čímž si vlastně sám odpovídáš, že pétcem těchto daní nejsi a pak že děláš vše proto, aby jsi je, kulantně řečeno, „optimalizoval“.
V tomto případě plátce daně jsi.
Pak ale ještě platí, že jsi plátcem spotřebitelské daně, které jsou zahrnuty do cen prodávaných produktů.
Další otázka je, zda jsi pro společnost „daňovým přínosem“, nebo položkou „nákladovou“. V tomto případě je nutno říct, že, vzhledem k tomu, že více čerpáš (jak formuluješ ve své otázce i ve svých jiných otázkách), než odvádíš, jde o druhý případ.

Upravil/a: Jiří Bohumil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

ano

… ,a dokud nezmoudříš, tak jím i zůstaneš! ;)

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

jiná odpověď

Prostě nevíš nic, poplatníku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek