Avatar uživatele
vevinka007

Jsem divná?

Jsem divná skrz to, že nechci zatím žádný vztah ?
A to je mi 17 let a neměla jsem nikoho.
Prostě se na to necítím, ale kamarádi mě do toho „cpou“ abych už s někým začla chodit.
Beru kluky jakože chcou holky jen na to jedno.
A jsem strašně vybíravá, co se týče kluků.
To je ten můj problém..
Prostě nechci kluka a všichni mě začínaj pomlouvat..:/
Doplňuji:
Chci kluka, ale prostě toho, do kterého se opravdu moc zamiluji. Jinak ne.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? bolak, gagaga před 3542 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jo – jsi divná…
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-17-a-zadny-kluk – před 1 dnem jsi ho ještě chtěla…
___
Buďto blbneš na kvadrát nebo jen blbě kecáš a nebo vlastně vůbec nevíš, co chceš…
😛

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Takže ho chceš, ale žádnej tě nechce, tak sis začala namlouvat, že ho nechceš.

Ne nejsi divná, to je normální 😁
Doplňuji:
Je to běžný obranný systém člověka, prostě když něčeho nejsme schopni dosáhnout a trápí nás to, tak si v určitém bodě zoufalství, začneme namlouvat, že toho dosáhnout nechceme.

Ale nestresuj, to časem přejde:-)) Jen si pomalu musíš ujasnit co vlastně chceš:-))

Upravil/a: zzzzz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Nie si divná. Začni chodiť s chlapcom až vtedy, keď budeš k nemu niečo cítiť, nie preto, že to iní chcú.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Já ti ho hledat nebudu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Quimby

To nechápu, předtím si tvrdila, že kluka chceš.
Tak řekni kamarádum, že ty nechceš, zeptej se jich proč bys je měla poslechnout.
„Beru kluky jakože chcou holky jen na to jedno.“ Hm, to je dost povrchni tvrdit, s tím přistupem radši ani nikoho nehledej, protože ti co chtěj i něco jinýho, tak je akorát odradíš.
Jžs pomlouvání, to se m nikdy nechápal, prostě to neřeš, když ti to nebude vadit, nikdo tě nebude pomlouvat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Musíš do toho dát všechno, jako ta holka co hledá kluka z autobusu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Každý je individuální,každý je jedinečný,nenech se ovlivňovat společností,dělej věci tak jak je cítíš ty.
Doplňuji:
Kdyby každý byl takový jak ho vyžaduje společnost,byl by svět o ničem

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nazdar Bazar

„Chci kluka, ale prostě toho, do kterého se opravdu moc zamiluji. Jinak ne.“

To je jako inzerát či co ?!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Adula.57

Jsem uplně stejná :) Radši počkat, než litovat..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Další oblíbené téma. Jistě, že jsi divná – každý je mezi těmi 8 miliardami lidí pro někoho divný! Vztahy nevyhledávám a to je mi 20! (Pakliž převezmu tvou sveřepost.) Leč já toť nikdy nebudu brát jako ty, či kdokoliv jiný. Já jsem já, ty jsi ty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

k doplnění: to je rozumné ..pořád lepší, než kdybys chtěla kluka, kterej už ví, co chce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

a čo tu teraz riešite?

zamilovať sa môžete raz-dva.
nemusí to byť dnes, zajtra, o mesiac, rok, ale môže to byť i keď vystúpite z výťahu.
proste to nesledujte, kašlite na to.

:-Q

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Podľa predchádzajúcej otázky a tejto si nerozhodná, neistá vo svojom chcení. Chceš sa rovnať kamarátkam, pokecať si o skúsenostiach a nechceš stáť bokom. Ale nie všetko je zlato, čo sa blyští…
Neboj sa, môžeš spraviť „terno“ ani sa nenazdáš a dopadneš lepšie, než tvoje štíhle kamarátky krásavice, ktoré svoje šťastie budú hľadať dlhé roky.

před 3542 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek