Rokio

Jsem čistě náhodou blázen?

Pokud bych byl opravodový („čistokrevný“) blázen, tak bych si to vůbec neuvědomoval. Já si ale uvědomuji, že jsem psychicky nemocný. Připouštím, že jsem autista a lehký maniak. Schizofrenii si ale nepřipouštím.

Ten blud šel vymluvit, kdyby se můj psychiatr alespoň trochu snažil nebo mi domluvil schůzku s tím seniorem, o kterém jsem si myslel, že mě pomlouvá. Super by bylo, kdybych šel ke svému cvokaři s ním a ten důchodce by na ambulantní psychiatrii řekl, že o mně nic zlého neříká.

Takhle by došlo k vymluvení schizofrenního bludu a tím pádem by se ze mě nestal psychotik.

Takže se ptám:

  1. Je objektivní pravda, že jsem šílenec?
  2. Jaký je váš subjektivní názor na to, jestli jsem, nebo nejsem magor?

Předem děkuji za vaše reakce.

Odpovědi
zjentek

Ty se ale umíš prosadit. Co takhle politika, ta tě netáhne?

Drap

Jestli jsi objektivní, nebo neobjektivní šílenec může rozhodnout pouze odborný lékař. Nám je to jedno a vůbec to ani nikoho nezajímá.

Dochy

Příliš široký a slabě definovaný pojem. Zůstal bych u toho, že máš problémy psychického rázu.

da ny

Takové náhody se stávají, člověk za to ani nemůže, zvlášť, když
tak přijde na svět 😉
Můžeš být magor, nebo jsi troll, 😉

Samtibalfars

Z jistotou se dá říct že nejsi jediným tak jaké pak copak.

Vem to z jiné stránky žiješ a to se o mnohých nedá z jistotou říct protože většina lidí jen chodí po zemi.