Muz-z-Tabora

Jsem chlap (32), Nevlastnim auto. Jsem exot ? Podivin ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
MK44

Nejsi podivin

Co je podivínského na tom, že ušetříš za ručení, zimní pneu, pokuty, servis atd? V noci se nebudíš, že Ti to někdo odře, vykrade, ukradne… Pokud ho nepotřebuješ k práci, vození dětí nebo nemohoucích rodičů… a potřebuješ-li auto jen občas, asi se vyplatí si ho půjčit.

Další odpovědi
hanulka11

Nejsi podivin

nejsi ,ale spíš je to nepraktické na to ale přijdeš časem – já si bez auta nedovedu život už dneska představit

quentos

Nejsi podivin

co je na tom divného? Jsem taky chlap a ani nemám v 28 řidičák, natož auto, a ani jedno z toho neplánuju.

zzzzz

Nejsi podivin

Doplňuji:
Nejsi, auto není vše. V životě jsou důležitější věci. Pokud ti to tak vyhovuje, je to jen tvoje věc, já rozhodně lidi podle toho jestli mají auto neposuzuji, a to zrovna já si bez auta život nedovedu představit.

dudu

Nejsi podivin

Jsou podivíni lidé, kteří nepoužívají počitač a internet. Nejsou, ovšem nemohou např. vést tento dialog. Také auto je zbytná věc, ale v dnešní době rozhodně ne pro každého a každý kdo je vlastní je ve výhodě.

david22

Nejsi podivin

Doplňuji:
Mě je též 30 a stále nemám svůj vůz. Uvažoval jsem o tom, ale nakonce jsem dospěl k tomu, že se mi to finančně nevyplatí. Raději investuju prachy do něčeho, co tak neamortizuje a budu jezdit MHD.

venkovan

Nejsi podivin

Doplňuji:
Ale ani vhodný do chovu.

mojitek

Nejsi podivin

Doplňuji:
Proč auto? Proč ne mašinu? 😉

IK

Podivin

Rozhodně nejsi nudný normál. To že nevlastníš auto znamená že vlastníš více času na jiné nejlépe podivínské zájmy, tak se odhal, co vlastně děláš exotického se svým časem, že tě napadá ptát se na takové blbiny?

Rocker

Nejsi podivin

anonym

Nejsi podivin

.

pizlicka

Nejsi podivin

ASPON NEKDO.ja vsude rada pesky,nebo kolo.udrzuje to kondici.

Jagea

Nejsi podivin

terry

Nejsi podivin

Řekla bych, že ani exot ani podivín.
Třeba jen nemáš potřebu. Až budeš potřebovat, pak si ho (možná) pořídíš.
Já bych bez auta fungovala jen velmi obtížně.
Ale znám několik chlapů, kteří auto nemají, páč ho nepotřebují.

Deli

Nejsi podivin

Můj manžel také nevlastní auto.
Já ale vlastním dvě, k tomu obytný a nákladní vlek, navíc do práce a z práce jezdí služebním. Za volantem tedy tráví času dost a dost.