Rokio

Jsem alespoň na úrovni debila?

Debil má IQ mezi 50 až 69 body. Je vzdělatelný a vychovatelný. S problémy zvládne základku a úspěšný je v praktické škole.

Myslite si, že na toho debila mám? Nebo už jsem imbecil?

Odpovědi
cappuccino

jiná odpověď - nejsi idiot

Nevim, proc nas porad nutis, abychom te hodnotili. Na to se zeptej nekoho ze sveho okoli, kdo te zna.

Filip84

jiná odpověď - nejsi idiot

Máš závažnou poruchu kognitivních funkcí, kterou způsobuje Tvůj těžký autismus a to, že jsi psychotik.

Co na tom je k nepochopení? Prostě nejsi s to dospět k racionálnímu závěru, jako bezruký Frantík, asi, nebude dobře zvládat točit volantem do zatáček. 🤷‍♀️

df

Filip84: vsadil bych se, že bezruký Frantík by volantem dokázal točit úplně hravě. To jsi střelil hodně vedle. To je totiž reálná osoba, která žila a nohy používal takovým způsobem, že psal, maloval a zkrátka veškerou práci vykonal nohama stejně dobře, jako jiní rukama

tituly

@df
A kdo bude šlapat na pedály, zatímco bude nohama ovládat volant?

Filip84

Přesně tak. Máš automatickou spojku, ale pokud ovládáš vozidlo rukama, musíš rukama přidávat jízdu a brzdit. Pokud bys to, co ovládáš rukama, ovládal nohama, jist jsem sobě tím, že autobus jednou nohou do zatáčky, abys přidával jízdu, neukočíruješ. 🤦‍♀️

Ars logica, mather philosophiae.