Avatar uživatele
Rokio

Jsem alespoň na úrovni debila?

Debil má IQ mezi 50 až 69 body. Je vzdělatelný a vychovatelný. S problémy zvládne základku a úspěšný je v praktické škole.

Myslite si, že na toho debila mám? Nebo už jsem imbecil?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Savier před 50 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
cappuccino

jiná odpověď - nejsi idiot

Nevim, proc nas porad nutis, abychom te hodnotili. Na to se zeptej nekoho ze sveho okoli, kdo te zna.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

jiná odpověď - nejsi idiot

Máš závažnou poruchu kognitivních funkcí, kterou způsobuje Tvůj těžký autismus a to, že jsi psychotik.

Co na tom je k nepochopení? Prostě nejsi s to dospět k racionálnímu závěru, jako bezruký Frantík, asi, nebude dobře zvládat točit volantem do zatáček. 🤷‍♀️

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
df

Filip84: vsadil bych se, že bezruký Frantík by volantem dokázal točit úplně hravě. To jsi střelil hodně vedle. To je totiž reálná osoba, která žila a nohy používal takovým způsobem, že psal, maloval a zkrátka veškerou práci vykonal nohama stejně dobře, jako jiní rukama

Avatar uživatele
tituly

@df
A kdo bude šlapat na pedály, zatímco bude nohama ovládat volant?

Avatar uživatele
Filip84

Přesně tak. Máš automatickou spojku, ale pokud ovládáš vozidlo rukama, musíš rukama přidávat jízdu a brzdit. Pokud bys to, co ovládáš rukama, ovládal nohama, jist jsem sobě tím, že autobus jednou nohou do zatáčky, abys přidával jízdu, neukočíruješ. 🤦‍♀️

Ars logica, mather philosophiae.

Nový příspěvek