spicerius

Jméno knihy v češtině: Small Acts of Resistance: How Courage, Tenacity, and Ingenuity Can Change the World.

Narazil jsem na tuto knihu a rád bych jí zakoupil,ovšem nějak nemohu najít český překlad.Hledám ale verzi s předmluvou od V.Havla,našel jsem i knihy bez této předmluvy. Zároveň se chci zeptat jestli s ní nemáte někdo nejaké zkušenosti,zhod­nocení.
Knihu napsal Steve Crawshaw a John Jackson,předmluva V.Havel.Děkuji

Nejlepší odpověď
Lucijej

Dívala jsem se na netu a vypadá to, že kniha v české verzi ještě nevyšla.

quentos

obávám se, že český překlad knihy ještě nevyšel