Kepler

V tom článku jsou nesmysly. Tvrdí se tam například, že rýže obsahuje sacharidy a má vysoký glykemický index. Neobsahuje sacharidy, ale polysacharidy s nízkým glykemickým indexem. Ach jo, hlavně že pisálkové mají přímy…

Další odpovědi
nyjono

Nejvíc mě dostala informace, že vhodná potravina podporující spánek je banánová slupka.

elkon

Ten trapný web nesleduji.

aliendrone

Myslím si, že je asi převis nabídky mandlí a krůtího masa. ;) :)

paul1

Vypadá to jako kdyby to bylo zveřejněné 1.4.
Jinak na mě přijde spaní po každém jídle, i po snídani, mám už na to věk, no co se dá dělat, ani kopnout se do toho nedá 😁

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.