zjentek

Jestliže navzdory genderu platí, že muž má „svou“ ženu chránit, MUSÍ ONA chtít být (tím svým) mužem chráněna?

Všiml jsem si při pozorování párů ve společnosti tak ženská část tohoto celku relativně často „háže oči“ a to klidně i usměvavé po jiných samečcích a jestli to pro toho „jejího“ samečka není přímou výzvou k ochraně a boji.

Nebo zažitá dogmata o ochraně ženy mužem dávno neplatí a já jsem pravěk mimo konvence?

Nejlepší odpověď
led

Zjavne sa pozeráte, čo je prirodzené, len po ženách a preto nevidíte, ako muži často hádžu oči „a to klidně i usměvavě po jiných samičkách“.
Zažité dogmy o love ženy mužom a muža ženou, rovnako aj povinnosť ženy podrobiť sa a slúžiť mužovi, dávno neplatia.

Další odpovědi
elkon

Že si ty něco představuješ, neznamená, že to tak je v reálu. Každý muž si svou ženu chrání automaticky. I bez boje i bez tvých „mouder“. Že se žena na někoho podívá není vůbec důležité. Usmívat se je slušnost.

Filip84

Možná jsi pravěk, možná se ještě neseznámili dostatečně „hluboce“, možná se sice už seznámili dostatečně „hluboce“, ale nefunguje to, jak by fungovat mělo, možná je problém úplně v něčem jiném, možná se nenaučili spolu komunikovat, možná neumí komunikovat, možná máš halucinace, možná se Ti to jenom zdá, možná jsi se jí, prostě a jednoduše, jenom zalíbil.

Možné je všecko z toho, a ještě mnohem víc!

zjentek

Led, věděla jste, že chlap má ty pudy v sobě vžitý? Že je má uvnitř, ať se mu to líbí nebo ne? Tak například já bych podle mých pudů automaticky chránil uživatelky Annas, Ametyst (👌👌👌) a Da ny, aniž je blíže znám (dříve tady byly i jiné). Instinkt, chápete?

zjentek

…Vidíte a to máte pravdu. To mě nenapadlo, že chlapi to mohou dělat stejně. Na to nemám čas se zaměřit. Takže to zase vypadá na zbytečnou otázku. Jak vy to děláte, že umíte vysvětlit 🤷‍♂️

Filip84

led: proto mne trošku překvapilo, že se na to ptá, protože, v tomto, by měl mít mnohem, mnohem více „napozorováno“. S některými věcmi to tak je, chce to čas! 🙂

Ale, osobně jsem se o tom přesvědčil (i spálil): nikdy nevíš, co si ten druhý myslí. Proto jsem opatrný říct, že se po mně někdo hezky / škaredě podíval, a ono to znamená …, protože třeba to vůbec nemusí souviset se mnou, třeba jenom zabloudil očima a řeší, uvnitř, zrovna něco, co se mnou vůbec nesouvisí.

zjentek

Elkon, děkuji. Tvé odpovědi mně často pomáhají krotit zvířecí pudy.

zjentek

Led tak přesně tohle což jste tak bravurně vyjadrila je IMHO podstatou a cílem genderu. Přestat sloužit a začít vládnout.

Gender samotný je tedy rasistický, je postavený proti mužům.

led

Filip84, tomu starému cestovateľovi a odborníkovi na vizuálne umenie o anatómii ženského tela je zbytočné vysvetľovať základy vizuálnej sexuológie, ktoré ovládajú už škôlkári.

zjentek

Tak počkat, tak tohle mně blíže vysvětlete! (;

led

dodatok: tým cestovateľom a odborníkom na vizuálne umenie myslím prirodzene „zjenteka“

zjentek

Ehm, tak to nebylo potřeba dodat 🤔