IBI05

Jestli ze me pritel podvedl jednou udela to znovu?

Nejlepší odpověď
arygnoc

a ste si istá, že to bolo iba raz?

verte, nie je dôležité, za ktorými ženami chlap uteká, ale je dôležité, ku ktorej sa vracia.

nie je to ľahké, ale je to proste život.

Další odpovědi
marci1

Pokud Ti byl už jednou nevěrný, je velká pravděpodobnost, že to udělá znovu.:-(
Doplňuji:
opr. „nevěrný“

iceT

Podle toho,jak moc to přítele mrzelo,podle toho jak ses o tom dozvěděla a podle dalších a dalších věcí.My ho neznáme,ale souhlasím s tím,že je velká pravděpodobnost opakování.

ivzez

Záleží na tom, proč Vás podvedl.
Jestli hledal něco, co mu u Vás schází,
udělá to znovu.

redy

A on ti to řek?
Jestli jó máš 10%, že se zdrží dalších akcí v cizích postelí.

Nuk nuk

Není nikde psáno, že člověk, který byl nevěrný, bude nevěrný znovu. Nicméně, u člověka, který jednou, dvakrát podvedl, je velká šance, že je to prostě taková povaha, a má k nevěře sklony.

Osdobně bych nevěrnému člověku už nedůvěřovala.

anonym

S největší pravděpodobností ano, udělá to i příště.

Luckaiii

Myslím že ano,většinou Josef.ale já ho neznám třeba ho to mrzí a už to nikdy neudêla

Andre5000

A jak to máme vědět?

anonym

arygnoc to určite, takého chlapa je dobré chytit za gule a vyvesit do prievanu, nechcela bysom takého ani za nič, život sa dá žit aj normálne, nie každý chlap je sviňa neverná, to si ma teda dožral, to si myslíš, že žena sa bude len dívat a trpieť chlapovi pletky? To v žiadnom prípade, odkial si spadol? 😁

arygnoc

žijete v idealistickom svete.
pozrite sa okolo seba, súloží kadekto s kadekým, kadekde a kedykoľvek.

+++

neklaďte mi do úst slová, ktoré som nepovedal (čo si ja myslím), iba som konštatoval, ako to v živote chodí.

ale to je zbytočné filozofovanie, proste je to fakt, ktorý nezmaže ani zatváranie očí pred jeho existenciou, ani panbožkárstvo a ani predstavy bigotných monogamistov/mo­nogamistiek.

niekto mení partnerov paralalelne, niekto sériovo, niekto vôbec.
sú i taký ktorí nemenia partnerov, lebo žiadnych nemajú.
proste sme rôzni.

+++

samba, za gule si vešajte toho chlapa, ktorý vám to dovolí.
osobne by som ženskú, ktorá by ma chcela povesiť za gule (za akýkoľvek počin, ktorý sa jej nepáči), rýchlo vymenil za iný model.

+++

na druhej strane priznajme, že je chumaj (chlap i žena, ktorí podvádzajú svojho partnera), keď podvádza tak, že to vyjde najavo. nie nadarmo sa hovorí, čo oko nevidí, srdce nebolí.
ale čo už, stáva sa.

gagaga

…súloží kadekto s kadekým, kadekde a kedykoľvek…!?

a to jsem si do dneska myslela, ze nejsem zavistiva !
;(
hahaha gagaga :)

  • iv-

arygnoc

  • iv-, nezáviďte … proste si zasúložte a uvidíte, je to fajn.

mám to overené.

;)

gagaga

sodoma gomora ! to si o tom radsi neco prectu ..

a nechlubte se ! ja si to take pred 20 lety overila !:p

arygnoc

prečítať si o tom, to nie je ono.
tvrdí to i moja drahá.

;)

gagaga

..ja znam jeste lepsi " overenou " variantu .. :
cist si " pri tom " :)
ale vasi pani uprimne zavidim..to uz jsem vam myslim jednou psala :)
jste moc hezkej ..takovej pritazlivej :p
ale to byl Dr. taky a jak to dopadlo ;(

  • iv-

arygnoc

  • iv-,

nj , a je to tu zasa, zasa sa červenám.

;)

gagaga

sambi , a za to byste vesela neverne zenske ?
:)

anonym

To je sprostý, to se nesmí psát 😁. Jsem asi naivka, pořád si myslím, že se má ve vztahu jednat čestně, jasně, zahejbá chlap i ženská, s kým jiným by chlap, nebo ženská zahejbali? Jasně, že zas s ženskou a ženská s chlapem,(teda ve většině případů):DD. Když mám choutky na někoho jinýho, tak se nejdřív rozejdu a pak se děj, co má, ale lhát někomu do očí, to bych myslím dlouho nevydržela, to je hrozně těžký, ale to už se mě netýká, taky jsem párkrát koukala jako blázen, když jsem se z druhé ruky dozvěděla, co ten můj miláček dělá, no a kde je mu konec? Rozešla jsem se hned, jak jsem si informaci ověřila přímo u něj, ale byl to velký bojovník 😁, zapíral do poslední chvíle. Už jsem mu dokonce i odpustila. Prostě když je jeden (jedna) nevěrný, nemá lízt do vztahu, má žít sám a užívat si a nedělat bolest druhému člověku.

arygnoc

tak to by aj mňa zaujímalo.

;)