Ještě platí, že na Ostravsku je nejhorší kvalita ovzduší v ČR?

Nejlepší odpověď
annas

Nejen na Ostravsku, ale i v okolí, tedy v Moravskoslezském kraji je dlouhodobě nejhorší ovzduší v zemi a jedno z nejhorších v Evropě. Nejhůř je na jaře a na podzim.

Ke špatné kvalitě ovzduší přispívá průmysl, doprava, topení v domácnostech a další škodliviny jsou z Polska.

V okdazu jsou uvedené údaje.

http://www.ces­kenoviny.cz/zpra­vy/prach-v-moravskoslezskem-ovzdusi-je-nad-limitem-ale-leps

Další odpovědi
Drap

Stále platí, stále platí…