orestez

Jen domácí úkol: do záchodu s usazeninou patří Savo, nebo kyselina solná?

Kyselina sírová je od záchodu vzdálená asi pár metrů, ale Savo bylo blíž. Takže pokusně nalito snad deci. A záchodová mísa je bílá. Je to chemicky čisté nebo tam ta usazenina kamene je, jen vybělené?

Odpovědi
Dochy

Jaké savo? Ze sava se z označení konkrétního výrobku stala firemní značka. Pokud vím, tak je nyní i SAVO na záchody s HCl.

orestez

Soráč za zmatení. Nějaká kyselina tam je. Je z drogerie Teta. Solná nebo sírová, prosím vás, ubijte mě.

independent

Pozdě, už tě zabili za ten studený spoj.

orestez

Dík za upozornění. Budeš mě předem hlásit ke kterým otázkám se nemám vracet. No, jsou tu samí knihomolové, hnidopiši a pedanti na slovo.

  • *****