Jediná naprostá svoboda, která existuje, se odehrává v naších mozcích?

Nejlepší odpověď
Edison

Ani tam ne. Každý zdravý a normální člověk má většinu zábran ve své mysli.

Další odpovědi
Kepler

No, pánbůhsnámiaz­lépryč. Své vlastní mozky naštěsti ovládat neumíme, svobodně tím méně.

ivzez

Ano.
Na myšlenky, nápady, přání či vzpomínky
nám (zatím) nikdo sáhnout nemůže.
A nikdo ani nemůže určovat, co si máme myslet.

zjentek

Jo, u mě to nějak takhle pracuje, ale u tebe si nejsem až tak jistej… nebo jsem špatně pochopil dotaz?