Savier

Je zedník podřadná práce?

Pokud budu chtit oslnit cizí ženu, bude moje povolání znamenat problém?

Nejlepší odpověď
Filip84

Víš, co je podřadná práce? Influencer, (často, ne vždy) finanční poradce, atp., protože, buďto, to k ničemu není, to v lepším případě, nebo je to „šidilidi“, to v horším případě.

Co je na práci zedníka „podřadného“? Ta frajerka, z kozama jak s vozama, si tu zeď v baráku, kde bydlí, vyzdila sama? Asi ne, nebo jestli ano, tak to bude velmi, velmi výjimečné. Tak? 🤷‍♀️

Jo, jestli budeš cílit na zlatokopku, tak ji asi platem zedníka neoslníš. Řekl bych Ti: buď rád!, ovšem – víš co – každému, co jeho jest a každý svého ne/štěstí strůjcem.

Tak si to přeber, no. 👌😅

Další odpovědi
da ny

Pokud bude cizí žena nezralá a povrchní, ano.
Velký „problém“ a rozdíl může nastat u ženy s VŠ vzděláním
I nevalný, bývalý gymnazista/tka má větší obecný přehled a znalosti, na jiné úrovni, než jakýkoliv maturant SŠ (odborné. l) Letité životní zkušenosti…

Nikdy by mne nenapadlo označovat nějakou profesi, něčí práci, za podřadnou!
I ta „pomocná“ je potřebná a důležitá. Leč mizerně placená. (Čím větší lékařská kaoacita např. ve FN si váží práce uklízeček, sanitářk.)
A zedník? Když je šikovný a má „zlaté ruce“ je vzácný, žádaný i zlatem placený! (Tady v Thajsku a jinde) 😉

Nick42364

Řemeslníků neustále ubývá a ti šikovní jdou za desetinásobek pracovat do zahraničí, za stejných (mimo platových) podmínek, s kvalitnějším , modernějším a dražším nářadím a materiálem. To budou nádherné časy až budete prosit zedníka na kolenou aby vám za 1000kč/h přišel opravovat,bude přesně jako pan Lorenc a vy budete kmitat.

Rokio

Je to naopak velmi užitečná a náročná profese, která také dobře nese.

VaclavZeman

Asi ne. Ženy jsou všelijaké. Nemůžeme určitě tzv. „generalizovat“. A je potřeba říct, že jediné, co k tomu mohu říct obecně, a dokonce i z vlastní zkušenosti, je to, že bych ti, ale ani nikomu jinému, nedoporučoval práci překladatele. Překladatelství na kšeft je fajn, ale jako zaměstnání ne. Člověka začne bolet krk, záda, ztloustne, dostane cukrovku, dnů, zhorší se mu cholesterol a vyšší tlak. Toto sedavé zaměstnání je to nejhorší. Ale já svou minulost neovlivním…

Roman71

Zedník a podřadná práce? V žádném případě. Je to sice fyzicky náročnější povolání, ale kreativní a důleité.

Themeansar

Zisk z práce určuje to jak je práce hodnotná, za vším je sobectví

Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

Filip84

Don Rokio de la Kaufland y Znojmo, presidente del club de autistas de Czecoslovaquia y patrón de los pasos de peatones y controlador de maquina de cafe y bandido de monedas de los carros: No, pro člověka, který řeší, že koupí flašku lahve za Kč 1.00 a prodá za Kč 3.00, to jistě dobře nese, ovšem pro zlatokopku není 40–50t hrubého měsíčně nějaké „terno“, jako. 😅 Není to blbě zaplacené (i když: za tu dřinu?), ale taky to není žádný zázrak.