dust8

Je zdravé a bezpečné nasypat čajovou lžičku pohankových vloček a pak další lžičku sezamu do jogurtu? Nebude to hnus?

Mám tu obě dvě tyhle věci, tak bych toho rád využil a trochu si posilnil imunitu. Je lepší to takhle namixovat nebo třeba každý den střídat jedno s druhým?

Odpovědi
Ametyst

Hodně záleží na kvalitě jogurtu. Pokud je vyztužený modifikovanými škroby, nic už ho nevylepší. Vždycky čtu složení, a nejlíp mi vychází choceňský jogurt.
Já bych to klidně smíchala, a přisladila sirupem z agáve nebo jiným tekutým sirupem.

Katherine123

Proc ne? Osobne bych ale syrove vlocky nefutrovala,nechut­na mi to. Zkuste je oprazit na panvi, ci zapect v troube, nebo si udelejte domaci musli https://kitche­nette.cz/clanek/101-domaci-orechove-musli

Ja davam do jogurtu slunecnicove a dynove seminka a banan na kolecka. Nekdy pridam chia,nebo misto bananu domaci marmeladu,ci jine ovoce.