Zlatý člověk

Je zde nadbytek nebo nedostatek peněz?

Mediálně často slyšíme že je zde nedostatek peněz, a přitom se financují války a jiné hlouposti a zbytečnosti, navíc někteří lidé mají k dispozici veliká soukromá letadla a veliké soukromé lodě, není to celé jenom o egoistickém pokrytectví?

Nejlepší odpověď
zjentek

Je zde nadbytek peněz

Chtělo by to návrat k přírodě, návrat do přírody, ke své přirozenosti, kde přežije pouze ten, který zde přežít má a nepřežijí pouze tací, kteří tady už dávno být neměli. Děkuju.

Další odpovědi
Ametyst

Je zde nadbytek peněz

Proto ztrácejí na hodnotě.

Syd

To je relativní

Pepa25

To je zase blábol! Tazatel mluví o zdrojích státního rozpočtu? Nebo o soukromých úsporách? Nebo o všem a o ničem?

plebs

Jak pro koho jak na co, položme si otázku kdo na válce na UA vydělává a druhou otázku, kdy bude RF poražena poněvadž i když je RF slabší než USA ovšem na př. Jaderná hlavice z Běloruska neb ze západního okruhu RF letí do Prahy 10–15 minut.