Ade sanya

Je z české spořitelny odeslána platba automaticky odeslána jako okamžitá?

Nemusím nikde nic zaškrtnout, odfajfkovat?

Odpovědi
elkon

Jak si to nastavíš, tak to proběhne. Máš tam možnosti.

Viktorie II.

Pokud to banka příjemce umožňuje, zadaná platba se automaticky nastaví jako okamžitá. U mne to Moneta má.

Pepa25

Z manuálu George:
„Pokud banka protistrany přijímá Okamžité platby (platba splňuje maximální limit, banka příjemce podporuje příchozí instantní platby a je dostupná), pošleme ji automaticky jako okamžitou platbu.“
Takže IMHO není potřeba nic zaškrtávat

Zdroj: https://www.csas­.cz/static_in­ternet/cs/Redak­ce/Ostatni/Os­tatni_IE/Prilo­hy/george-web-funkcnosti.pdf