JájsemRaibek

Je výhodnější právě teď objednat letní dovolenou, nebo počkat na last-minute?

Pokud bych chtěl právě teď koupit letní dovolenou v Itálii, je finančně výhodnější ji objednat a zaplatit nyní, nebo počkat na last-minute?

Odpovědi
Kepler

Já si zásadně nic předem a dlouhodobě neobjednávám, protože se situace mění každým okamžikem. V Itálii to bude časem ještě levnější, případně se tam nebude moci cestovat vůbec. Já bych tam neletěl ani zadarmo. Dnes přemýšlím, jestli jet na Slovensko, nebo na hustopečskou pískovnu (i tam je hospoda!). To všechno závisí na tom, o kolik mě odrbe z důchodu stát.

autacek

Já bych spíš počkal na last-time, resp. až jak se to vyvrbí.

anonym

Nejvýhodnější je počkat na Last minute protože hodně lidí bude kvůli panice zájezdy rušit (i ti co teď čekají jak se situace vyvrbi a nakonec to stornuji taky)