_136

Je výhodné kupovat Výrobník sodové vody SodaStream?

Nejlepší odpověď
Kepler

Za ty nehorázné ceny ne, taková investice se nemůže nikdy zaplatit. Kromě toho jsem slyšel, že to jsou pěkné šunty. Dodnes používám socialistickou skleněnou oplétanou sifonovou láhev.

Další odpovědi
Drap

Výhodné v čem? Otázka neni konkrétní. Jde ti o peníze, o nošení lahví, o cenu zařízení? Někomu se vyplatí jinému ne.

elkon

Když pominu cenu toho zařízení, tak jen na okraj, jistě víš, že dlouhodobé užívání bublinkové vody není zdravé.

marci1

Pokud není někdo lenivý „běhat“ vyměňovat „bomby“ (na rozdíl od malých dříve používaných bombiček), tak proč ne. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.