autacek

Je vůbec možné, že Babiš a jeho lidé zaklekávají i přes důvody koronakrize, stejně jak měli dřív ve zvyku?

https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/koronavi­rus/clanek/stat-pomohl-restaurater-pozadal-urad-o-odklad-platby-dph-financni-urad-mu-obstavil-byt-40319847

Nejlepší odpověď
Edison

Já ti nějak nevím. Jak Bureše nesnášim… co má Bureš společnýho s FÚ? A vyjádření ouřadu tam máš. Takže… to si tu chceš zase jen do někoho kopnout, jak je tvým vzykem?

Další odpovědi
elkon

Další bláboly z bulvárních štvavých webů. Někdo holt si v tom libuje.

Pepa25

FÚ jede pořád, korona nekorona – pardon může být jen tam, kdy jim to vysloveně shora určí (např. odložení daňových přiznání). Naopak si dovedu představit, že budou tvrdí, pokud budou mít pocit, že někdo zneužívá situace …

mosoj

Jestli někdo narušuje práci vlády, tak je to jakýsi profesor čehokoli Fiala a spol., který včera prohlásil že tolerance ustala a vládě se pokusil dát ultimátum do konce dubna. Co vlastně chce, zvítězit na virem? To mně silně připomíná " poručíme větru dešti"!!!! Jemu je vlastní narušovat chod státu ať to stojí cokoliv!!! pro něj jsou obyčejní občané jenom póvl, nicméně vir si nevybírá! Tak kam se řadíš ty ??

vloozit

Konečně se oddělí v podnikatelském sektoru zrno od plívy

Hlada

Jak je vidět, možné to je. Dokonce je možný i scénář nepřítel > strach > vůdce, jak jej popisuje prof. Höschl v rozhovoru kolem 30. minuty. Doporučuju poslechnout.

Zdroj: https://www.e15­.cz/rozhovory/ko­ronavirus-porazi-imunita-a-ockovani-soucasna-opatreni-pripominaji-komunismus-rika-profesor-hoschl-1368460#utm_con­tent=freshnew­s&utm_term=Hos­chl&utm_medium=hin­t&utm_source=se­arch.seznam.cz