hapiky

Je vtipné a správné používat v byznysu výraz: Mít z toho dobrý vývar?

Nebo snad lidové?

Nejlepší odpověď
Alesh

„Vývar“ v tomto kontextu zní strašně, ale „vejvar“, to je v pohodě! 😉

Další odpovědi
da ny

Z mého pohledu ne.
Nabízí se podezření, že takový podnikavec nechce jen někoho „oškubat“ :D

Kepler

Spíše než vtipné mi to připadá jako lidové a čiší z toho touha po hmotném zisku. Prostě ojebat zákazníka za každou cenu.

xiperio

Nevím jestli vtipné. Někteří tak mluví, a nemyslí tím nic špatného. Já bych se zeptal: Jak to udělat, abychom vydělali.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

L.G.

Vývar dle výkladu Aleshe, vývar by podrazilo zmařený záměr, vejvar většinou, že vojeb byl kardinální a druhému subjektu obchodního styku způsobil bankrot někdy rovněž zdomácnělo v oblasti sázek či investic s mimořádným zhodnocením, původní vojeb v surové podobě byl více méně vystrnaděn…

Alesh

Vejvar vůbec nemusí mít nelegální formu. Třeba pokud jsi koupil v roce 2011 bitcoiny, tak za 10 let si z nich měl dobrý vejvar.