Hakunamatata

Je vkusné pochválit zdravotni sestru, že umí krásně odebírat krev?

Nejlepší odpověď
badisko

no kazdeho potesi ..kdyz ho nekdo pochvali za dobre odvedenou praci …:D takl proc ne ..:D

Další odpovědi
quentos

proč ne, co by na tom bylo nevkusného?

anonym

Huba nikomu neupadne a veškerá jednání jsou pak úplně jiná. Jedna sestra mi i myla záda při 2 měsíčním pobytu, sem tam i něco koupla ve městě, co jsem potřeboval. Takže nejen poděkování, ale sháněla plakát Gluma a tak jej měla do hodiny, pomohla i exmanželka.

cyklamen

Vždycky když mě zdravotní sestra krásně odebere krev,tak ji chválím a cením si toho.Ne každá umí odebrat krev hned na poprvé.Tak že chválím a chválím.