Avatar uživatele
martina1

Je vám taky ouzko?

Přestanu sledovat dění v naší republice,protože jinak se strachu nezbavím.Manželovi už sebrali dva tisíce z platu a po novém roce to budou další tři,takže celá jeho výplata padne na hypotéku a elektriku a snad jednu pojistku.Zbytek budu muset utáhnout z mého platu,který nám chtějí taky snížit.Když musejí zachovat úroveň soudcům,tak jiní lidé mají taky nějakou úroveň a každé zaměstnání má svou prestyž.Od hajzlbáby po prezidenta,nebo se mýlím????

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? lorja, anonym, iceT, BIGFOOT před 4973 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Matka našla krajec chleba v koši. Zavolala dcéru: vyhadzuješ jedlo, znížim ti vreckové. Nepotrebuješ toľko na jedlo.
Dcéra odpovedala: ten chlieb vyhodil brat, nie ja…
Matka: nevadí. znížim vám obidvom.

takto doplácate na to, že iní viac míňajú. Štát to vyriešil ako matka – znížil príjem všetkým (prirodzene sú aj výnimky)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
verka

Já jsem doplatila na šetření už před šesti lety. Vysoká kvalifikace mi způsobila, že na mne zaměstnavatel prostě neměl. Hledala jsem jinou práci, ale narážela jsem, že nemám praxi nebo že mám jinou kvalifikaci. Tenkrát mi bylo hodně ouzko. Od té doby jsem zkusila ledasco, od úklidu po odborné přednášky. A taky jsem pracovala načerno, jinak bych už byla bez domova. Teprve až tím projdou ti nahoře, tak budou šetřit, ale to je bohužel jen sen.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BIGFOOT

Martino1, nemýlíte se.Soudcům jejich platy navrhl bývalý president HAVEL A SOUDCI SI TY PLATY UŽ NENECHAJÍ VZÍT.BIGFOOT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

A HLAVNĚ NEZAPOMĚŇTE ZASE VOLIT TOP 9 nebo jiné pravvicové strany,už to tady píšu po několikáté,všichni volíte strany podle ksichtu a ne podle zaměření a pak brečíte,
já jako podnikatel,bych nikdy nevolil pravicovou stranu,protože pro mne jsou duležití zákazníci,a jak nemají peníze končím i já.

A JEŠTĚ JEDNO VLÁDA KTERÁ BERE POTŘEBNÝM A DÁVÁ MILIARDY ŽOLDÁKŮM NA VRAŽDĚNÍ/avga­nistán. 3 500000,–kč/,MI MOC PŘIPOMÍNÁ NĚMECKO V TŘICÁTÝCH LETECH

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ladyhawke

Známá říká, že na ouzko je dobré ouzo. V tomto státě se vyhazuje „oknem“ tolik peněz, že se ani nedivím, kam to spěje. Redistribuce kapitálu je vedena jak v Kocourkově.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek