Usoman

Je vám Česká pirátská strana též silně nesympatická?

Nejlepší odpověď
ivzez

Těžko říct..

Ne.
Mně jsou Piráti silně sympatičtí, ale nezbožňuji je.
(Nezbožňuji nikoho, neumím to.)

Další odpovědi
Drap

Těžko říct..

Chybí možnost jiné odpovědi

aliendrone

Těžko říct..

Dokolečka píši – pokud nevyčerpáte VŠECHNY možné odpovědi, dávjte VŽDY únikovou možnost „Jiná odpověď“!!! OMG! :(

Piráti stejně jako Okamura jsou jen přirozeným důsledkem znechucení nad „zavedenými starými“ stranami a vysoké volební účasti. Iluze, že by naplnili své předvolební sliby si nedělám. Nespatřuji žádný REÁLNÝ rozdíl mezi Piráty a ostatními. :)

kodl67

Ne, akceptuji je.

jepik

Ano, trochu mi vadí.

Nejsem Tata!

Ne, akceptuji je.

Kryšpín

Těžko říct..

Počkáme co ukáže čas, v něčem velmi dobří občas šikovně zavrtají do struktur, ale někteří jak mírně nahuleni

mzm

Ne, akceptuji je.

nosoboy

Ne, já je zbožňuji.

ivzez

I mně chybí možnost jiné odpovědi…