FlAsh_7

Je v zákoně nějaký limit, kolik můžou mít rodiče děti?

Odpovědi
hapiky

Ano je. Tedy jako v zákoně přírody. I když manžel ani manželka nechce, i tak je možný další potomek. I když sociálka nechce, je to možné. I když vláda nechce je to možné. Ale když stát nechce, tak to je konec všeho!

Kazatel

Je, v podstatě tolik, kolik uživí.

elkon

Další hovadina, nedá pokoj a nedá. Zde pomůže jen zrušení internetu.

anonym

záleží v zákonech jaké země. V Číně bys tento limit našel (teď jsou to dvě, donedávna to bylo jen jedno), … nikde v Evropě ale takový limit neexistuje. Z pochopitelných důvodů, porušení takového limitu bys mohl těžko postihovat pokud nejsi despotický diktátor, který má moc dotyčnému i bez soudu zkomplikovat život na všech frontách. Nemluvě o tom že limitací počtu dětí nedosáhneš ničeho pozitivního, viz právě Čína kde se to velmi neosvědčilo.