Rokio

Je úspěšnější celebrita Schwarzeneger, nebo Stallone?

Zajímá mě váš subjektivní názor.

poznámka: Nevím, jak si ty příjmení přesně píší, tak mi to prosím odpusťte.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

jiný názor

V čem úspěšnější? V tenise, v šipkách, v plavání? Nebo snad v něčem jiném?

Disraeli

jiný názor

Prostěs vybral dva, kteří jsou na tom asi úplně stejně.
Známost/popularita, sláva, majetek, filmy, žánr/obliba, sport, „kult“, osobní život,,… Některý z nich třeba v jednom vede/vedl o trochu víc, ten druhý zase v něčem jiném (kulturistika, politika X herectví, psaní). Úspěšní byli a jsou srovnatelně.

df

Schwarzeneger

Schwarzenegger dosáhl všeho, co si ve svém životě dal za svů jcíl. Dokázal uspět jak v kulturistice, jak ve filmu, tak v politice.

Kelt

jiný názor

Jedna věc jsou fakta, která jsou nám známá – majetek, herecké úspěchy atd a pak subjektivní pocit každého z nich. Ale asi jsou oba spokojeni.

Porkman

Schwarzeneger

Rokio

Drap: Myslím jako obecně. Kdo z těch dvou je celkově úspěšnější.

Drap

Podle čeho měříš úspěšnost? Je na to vypracována nějaká metoda, jak ji měřit?