Rokio

Je tu z vás někdo, kdo nikdy neměl neschopenku?

Já Rokio jsem třeba nikdy neměl neschopenku, a to jsem pracoval pár měsíců brigádně jako dělník přes léto při studiu OA (dohromady), několik měsíců jako prodavač a rok a tři čtvrtě jako dělník v chráněných dílnách.

Dohromady jsem už pracoval minimálně dva roky.

Odpovědi
jirka F

Zažil jsem v minulé práci pouze jednu neschopenku v minulé práci jsem byl rád že jsem do práce vůbec dorazil ale hned mě poslali domů že se mám vyléčit neschopenka 14 dní a pak ještě v současné práci jsem zatím neschopenku neměl.