_Satan_

Je tu uživatel _Bůh_ oblíbený?

Nejlepší odpověď
Marty Koller

Ne

Další odpovědi
duch svaty

Jak by nebyl, vždyť je to _Bůh_!

annas

Na oblibě nezáleží Přece nenoí na svště člověkl ten, aby se zalíbil lidem všem, řekla jedna žensk,á přestavitelka v knize. Alenelíbí elípbí sí mněš jeho poznámnky, které píše do odpovědí, dostat ban a znevsžuje text, neodpovdí na otázku. Samozřejmě najdou se tací, ocenoí jeho nevhodné realce, i když tpatří do diskuze,

O čem svědčí jeho nik B§h, že je vševědoucí, všemohoucí atd?

Jak napsal Shakespeare

Teorie lásky je božská, její praxe ďábelská.

CJ7

Wikipedie: „Bohové přesahují svou mocí jiné bytosti, včetně člověka a často je jim připisováno stvoření světa a jiné výjimečné činy.“ Takže bychom se spíš měli zeptat jeho jestli jsme tady oblíbení ?