Rokio

Je tu někdo z vás, kdo nemá práci, ani důchod, a přesto si se svým příjmem vystačí?

Pokud patříte mezi takové lidi, z čeho máte peníze?

Odpovědi
zjentek

To asi těžko, ale umím si velice dobře představit někoho, kdo si obstojně vystačí (uživí se) i bez příjmu. Takového jedince si představím jako fyzicky velmi zdatného/obratného, který se dokáže s lehkostí (až nadpřirozenou) hýbat a tím pádem také správně postavit k ledajaké fyzické práci/činnosti, aniž by jej to unavovalo (tím pádem nebavilo), a zároveň nenabízí NIKOMU ŽÁDNOU službu za úplatu/vidinu zisku. Takový jedinec MUSÍ (!!!) být obratný až do úplného konce, neboť s jeho přístupem laskavým k životu a bytí, mu na stará kolena nikdo nepomůže, zejména jej pak „očůrá“ zavedený systém státu. Fráze- „nebudu již moci“ proto pro tohoto jedince až do smrti není přípustná, čili NEEXISTUJE a existovat nebude, dokud je vlastníkem/uži­vatelem svého těla, ve kterém si bydlí… 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

(Také musí takový jedinec mít malilinkatý /relativní/ kousíček vlastní půdy a nejlépe nebýt příliš závislý na konzumaci živočišné potravy, která sama o sobě likviduje podobným přístupem už beztak zdevastovanou Zemi. Takový jedinec má lidstvu skutečně co dát a v jiné éře by mohl být i uctíván. V dnešní éře se s ním však lidstvo příliš zahazovat nebude. Pokud tě téma zajímá, odpovědi hledej v odříkání! Ať se v životě daří 👍)

zjentek

Rokio, chceš nějaký vlašáky na Vánoce? Neloupaný? Z mý zahrady? Třeba kilo? Dvě? Mohu ti poslat jen za poštovné, žádnej problém 👍, opatruj se!

Rokio

zjentek: Ne, ale děkuji za nabídku. Jsi všímavý člověk, který se snaží pomoci.