Gestas

Je tu někdo, kdo nikdy nejel motorovým vozem řady 810?

Nejlepší odpověď
Kepler

Určitě tady takoví jsou, třeba z důvodu, že jezdí autem i na nákup do sámošky. Někde tyto motoráčky jezdí i dnes, jiné byly převlečené do nového zeleno-žlutého kabátu. Mimochodem dost podivná modernizace, protože jsou hlučné jako ty původní, technika i podvozek stejné, akorát tam mají nové sedačky a dozvíš se do které stanice brzy přijedeš, stejně jako ve starém ruském metru.

Další odpovědi
dubraro

Myslím, že jsem s ním nikdy nejel, i když jinak jsem vlaků vyzkoušel mnoho, ostatně jsem byl i zaměstnancem drah.