Rokio

Je trestný i kladný rasismus?

Pokud pomůžu černochovi, protože je černý a abych udělal dojem na lidi jeho etnické příslušnosti, tak to je rasismus v kladném/posi­tivním slova smyslu.

Mohu být za tohle potrestán? Přiznávám se čestně, že toto už jsem jednou udělal a nelitoval jsem toho.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
aliendrone

jiný názor

Budeš potrestán na 6 měsíců nepodmíněně (denně v rozsahu 3 hodin po zaměstnání ;) :D) ke stání na křižovatce u zebry za občas ne/fungujících semaforů! Zároveň všechny mince z nalezené v automatech budeš odevzdávat na pomoc Volodymyrovi a vratné láhve ležící u kontejnerů ROZBIJEŠ a střepy vhodíš do kontejneru na směsný komunální odpad! ;) :D :D

Porkman

ne