Je trestné dělat to ve výtahu?

Nejlepší odpověď
Edison

Tady je vidět, na co všichni myslíte, že Found myslí… Třeba myslí něco docela jiného. Nevim, co je to „TO“. Třeba rozbíjet vybavení trestné je a může být postiženo dle par. o poškozování cizí věci.

Další odpovědi
klumprt

Není jasné co. Takže otázka se zřejmě dotazuje na něco, co by mělo být trestné speciálně ve výtahu, ale jinde třeba ne.

Nevím o ničem takovém,

🙂

Rokio

Pokud se nikdo jiný kromě zamilovaného páru nekouká, tak by to mělo být OK. Je to ale jen můj názor.

Zkus se zeptat ivzez. Ta se v právu poměrně dobře vyzná. Rovněž by ti mohla pomoci annas. Ta ví téměř vše.

Drap

Pokud tím nebudíš veřejné pohoršení, tak to žádný předpis nezakazuje.

mosoj

Kdysi se mně pochlubil známý, že to dělali ve výtahu a ona si musela mačkat čudlík, aby je nikdo nepřivolal. Pokud vím nikdo z nich trestán nebyl!!

aliendrone

Jo, JE!!! A trest je jediný – zemřít smrtí „bongo-bongo“! ;) :D :D

Kepler

Ne, pokud nebudeš blokovat výtah moc dlouho. Ale radši bych ten výtah využil jen pro dopravu do své ložnice. To je potom bájo!

ivzez

Podle toho, co, podle toho, kdy
a podle toho, za jakých okolností.

Třeba číst si ve výtahu v době požáru a blokovat tak
jednu z mála únikových cest by mohl být „problém“.

dubraro

Trestné snad ne, ale je to bezohledné tím, že výtah blokujete jiným cestujícím.

dudu

Nechápu proč by ses ve výtahu nemohl vysmrkat. A jinak, platí přece rada: Vonásku, Vonásku vy.er se na lásku, ženský jsou bestie, drž se onanyje a svýho vocásku.

Kryšpín

Trestné není, ale je to vhodné pro čuňata, odér, semeno na podlaze a.p.

Herjulfson

Odpověď byla smazána z důvodu – jiné.

Kepler

Teda ja fakt čumím, že někdo nepochopil, o co Foundovi šlo. A to už mě to jinak moc nezajímá…

ivzez

Myslím, že Foundovi šlo o to
vyvolat dojem, že myslí právě na to,
ač myslel na něco jiného.
(–:

Edison

Ivzez, je jen hodně málo výtahů určených pro evakuaci v případě požáru… Většinou bývá označen jako nepoužitelný k tomuto účelu. 😉

ivzez

To je fakt.
Při požáru by bylo rozumnější použít schodiště.
(I na to čtení.)