dust8

Je tradicí, že když muž ztratí ženu, tak obvykle pije whisky?

Nejlepší odpověď
Kepler

To možná jen ve filmech. Na Valachoch sa ožere ze slivovice. A když se naserou, řeší to nožem nebo sekerou. 🙂 Kecám…

Další odpovědi
hapiky

Muži potom dělají činy obvyklé i neobvyklé.

ivzez

Podle mne ne.

Rokio

Pokud muž ztratí ženu, tak by měl přemýšlet, co udělal špatně a vybrat si, jestli si najde novou, nebo zůstane sám.

Edison

Rusko a Polsko zase spíše vodka Mexiko tequila, USA by byl asi bourbone… A měl by sis uvědomit výzanmy slov, která používáš.

elkon

Rokio, co to zase meleš za blbosti, že mu zemřela žena na těžkou nemoc tě nenapadlo, ale mě se to stalo.

zjentek

Rokio má jen půl pravdy, protože pokud žena ztratí muže, měla by přemýšlet, co udělala špatně! A vybrat si a to rychle! (;